Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Theo van Duivenbode wordt interim-directeur bij Ajax’

Theo van Duivenbode moet snel de nieuwe interim-directeur worden bij Ajax. Op voorspraak van Johan Cruijff wordt Van Duivenbode tijdelijk aangesteld om zo mensen aan te stellen waarin Cruijff vertrouwen heeft.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

Dat alles meldt Simon Zwartkruis bij Voetbal International. De Ajax-watcher benadrukt dat Cruijff zeer positief is over het RvC-trio Van Duivenbode, Hans Wijers en Leo van Wijk. Deze drie beoogde nieuwe raadsleden kwamen kortgeleden op bezoek bij Cruijff om te spreken over Ajax.

Met Van Duivenbode als tijdelijke algemeen directeur moet snel afscheid worden genomen van onder meer Henri van der Aat. Cruijff zint het niets dat Van der Aat tijdens de rechtbank, enkele weken geleden, nog naast Steven ten Have zat om Louis van Gaal naar Ajax te halen.

Met de nieuwe mensen wordt overigens verder gezocht naar een vaste algemeen directeur en twee overige RvC-leden.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *