Poulsen: ‘Ajax niet beter dan AZ’
De kans is klein dat Simon Poulsen na de zomer in een Ajax-shirt voetbalt. De Deense EK-ganger lijkt maar weinig te voelen voor een overstap naar de landskampioen uit Amsterdam.
Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!
Frank de Boer wil de transfervrije linksback graag aan zijn selectie toevoegen. Poulsen is na 4,5 jaar Nederland echter toe aan ‘iets nieuws’. “Ik heb met Frank de Boer gesproken, maar er is zeker geen aanbieding geweest”, begint hij in het Algemeen Dagblad.
“Alles moet ook kloppen, vind ik. Of Ajax een stap hogerop is? Qua club misschien, maar niet qua voetbal. Als AZ deden we afgelopen seizoen niet onder voor Ajax”, aldus Poulsen, die ook naar de Premier League kan vertrekken. Onder andere Aston Villa is geïnteresseerd.
Opmerkelijk is echter dat Ajax woensdag nog beweerde de 27-jarige Poulsen ‘een goede aanbieding’ te hebben gedaan. “Maar wij hebben een salarisplafond en daar houden we ons aan”, verklaarde De Boer toen.
<