Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Sana: ‘Hoop het net zo goed te doen als Guidetti’

Ajax keer woensdagochtend na een week in Engeland te zijn geweest weer terug in Amsterdam. Op deze dag zal ook de nieuwe aanwinst Tobias Sana medisch gekeurd worden. De van IFK Göteborg overgekomen aanvaller hoopt diezelfde dag nog gepresenteerd te kunnen worden. Woensdag staat namelijk de open dag op het programma. “Dat zou een mooie kennismaking met de fans zijn”, zei Sana dinsdag bij zijn aankomst op Schiphol.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

Als de medische keuring geen problemen oplevert zal Sana zich voor drie seizoenen verbinden aan Ajax. “Mijn manager en Marc Overmars hebben me verteld dat de Open Dag een spektakel is”, vertelt Sana aan De Telegraaf. “Bij IFK Göteborg hadden we elk jaar ook een fandag en kwamen er drie- tot vierduizend supporters. Bij Ajax waren er vorig jaar tachtigduizend, begreep ik. Het geeft aan dat ik bij een prachtige club ben terechtgekomen. Bij Ajax, in een betere competitie, wil ik de volgende stap in mijn carrière maken.”

“Dat mijn idool Patrick Kluivert hier heeft gespeeld, maakt de transfer extra bijzonder”, vervolgt Sana. “Als kleine jongen had ik mijn slaapkamer vol hangen met posters van Kluivert. Ik wil een betere speler worden en belangrijk zijn voor de club die me deze kans geeft. In Zweden was de Nederlandse competitie goed te volgen, doordat John Guidetti bij Feyenoord speelde. Ik hoop het in mijn eerste seizoen net zo goed te doen.”

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *