Wijnaldum: ‘Ben niet ongelukkig bij PSV’
PSV-middenvelder Georginio Wijnaldum heeft tegenover NuSport het bericht ontkracht dat hij in de belangstelling staat van FC Twente. Het Algemeen Dagblad kwam zaterdag met het nieuws naar buiten, maar daar is volgens Wijnaldum niets van waar. Evenals de opmerking dat hij ongelukkig zou zijn in Eindhoven.
“Dat heb ik helemaal niet gezegd. Ik heb gezegd: ‘Het is altijd vervelend als je niet speelt’. Niet dat ik ongelukkig ben. Dat maken de media er van”, reageert Wijnaldum enigszins geagiteerd. “Of ik er boos over ben? Ja. Maar dat is het spelletje. De spelers zeggen wat, en de journalist schrijft wat op. Wat de speler zegt, hoort niemand, de mensen lezen wat er wordt opgeschreven.”
Over de vermeende belangstelling van FC Twente weet Wijnaldum niets. “Dat heb ik ook gelezen ja, maar ik weet er niets van. Honderd procent. Er speelt niks. Ik las ook dat ik aan het begin van dit seizoen aangeboden was bij Swansea City, maar dat is ook niet waar.”
<