Ajax heeft een bod binnen gekregen van Bayern Munchen voor Hakim Ziyech. Volgens het Spaanse Marca gaat het om een bedrag van 35 miljoen euro.
De Duitse topclub heeft Ziyech op de korrel als potentiële opvolger voor Arjen Robben, die deze zomer na tien seizoenen afzwaait. Bayern zou Ajax hebben laten weten dat het 35 miljoen euro wil betalen voor de international van Marokko.
ZONDAG FORMULE 1!!! KRIJG MAAR LIEFST 100KEER!!! JE INZET TERUG WANNEER MAX VERSTAPPEN DEZE RACE WINT!!
DIT IS SERIEUS!!
Dat is ook de marktwaarde van Ziyech, maar Ajax lijkt te azen op een hoger bedrag. Eerder werd de creatieve middenvelder annex vleugelaanvaller gelinkt aan een vraagprijs van 40 tot 50 miljoen euro. Ajax heeft zijn vertrek sinds vorig jaar zomer reeds ingecalculeerd.
<