
Volgens het grote Italiaanse medium Corriere dello SportĀ zou Internazionale zijn afgehaakt in de strijd om Donny van de Beek. Naast Real Madrid werd deze club gezien als de belangrijkste concurrent in de strijd om de parel van Ajax.
Volgens het Italiaanse medium heeft Inter domweg niet de financiƫle middelen om vol voor de Ajacied te gaan en dus zou men hebben besloten om zich terug te trekken.
Dat zou betekenen dat Real Madrid plotseling vrij spel lijkt te hebben. De Ajax-middenvelder wil na dit seizoen graag een stap maken, zijn werkgever wil voor een goed bod medewerking verlenen Ʃn de Madrilenen hebben al aangegeven in 2020 wƩl te willen doorpakken voor de productieve Van de Beek.
De verwachting is dat Van de Beek vijftig tot zeventig miljoen euro moet kosten in de zomer, al zijn er ook hogere prijzen genoemd. Overigens kan het alsnog spannend worden als de Engelse clubs zich alsnog in de strijd mengen, al heeft de middenvelder een voorkeur voor de Spaanse topclub.
<