
Frenkie de Jong begon dit seizoen goed bij zijn nieuwe club Barcelona maar de laatste weken sluipt er wat kritiek in. Er zijn dan ook vele voetbalfans die hun kanttekening plaatsen over hoe de dribbelkont wordt gebruikt.
De spelmaker laat zich echter niet gek maken, zo blijkt uit een interview met de krant El Mundo Deportivo. Als De Jong de vraag krijgt wat eraan ontbreekt om de dominante speler van Ajax te worden in Camp Nou, zegt hij: “Ik denk dat ik behoorlijk veel goede wedstrijden heb gespeeld, maar ik denk ook dat er inderdaad veel dingen zijn die ik beter zou kunnen doen.”
Vervolgens verklaart hij: “Als je bij een nieuw team komt, heb je altijd een aanpassingsperiode nodig. Ik denk dat het volkomen normaal is dat dat wat tijd kost, maar ik hoop dat ik steeds beter kan gaan spelen naarmate het seizoen vordert.”
<