
In het verleden speelde Martin Odegaard bij Vitesse. Zijn trainer was op dat moment de Rus Leonid Slutsky. Hij zegt dat Ajax en Liverpool op dat moment in de race waren om hem te kopen.
In gesprek met het medium EFFE vertelt Slutsky: “Zijn tijd bij Vitesse heeft Martin duidelijk goed gedaan. Hij was een van de beste spelers van de hele Eredivisie en kreeg verschillende aanbiedingen. Onder meer Ajax en Liverpool wilden maar al te graag met hem aan de slag gaan.”
De Rus zegt verder over Ödegaard: “Hij was elke dag in de gym te vinden en lette ook heel erg goed op zijn voeding. Hij is echt een professional, bijna een robot. Martin is echt een van de meest professionele spelers die ik in mijn leven gezien heb.”
Momenteel wordt de spelmaker door Real Madrid uitgeleend aan Real Sociedad, maar Slutsky is ervan overtuigd dat zijn toekomst in het Bernabéu ligt: “Hij speelt al op het hoogste niveau, en als hij echt de kans krijgt bij Real, dan verovert hij binnen de kortste keren een basisplek!”
<