
De kans is groot dat Nicolas Tagliafico aan het einde van het seizoen vertrekt bij Ajax. De linksback heeft zich in de kijker gespeeld van de nodige grote topclubs in Europa.
Een jaartje geleden kon de back al naar het Wanda Metropolitano van Atlético Madrid transfereren en volgens de laatste geruchten is oefenmeester Diego Simeone nog steeds geïnteresseerd. Uit eigen competitie krijgt de markante coach echter concurrentie van FC Barcelona, dat de Ajacied wil laten concurreren met Jordi Alba, maar dan moet Júnior Firpo wel eerst vertrekken.
Ook een verhuizing naar de Premier League is echter een mogelijkheid voor Tagliafico, want Manchester City én Chelsea zouden zich bij de Johan Cruijff ArenA gemeld hebben voor hem. Het is algemeen bekend dat de Argentijn een afspraak op tafel heeft liggen met directeur voetbalzaken Marc Overmars: bij een marktconform bod mag hij vertrekken.
Naar verluidt moet er echter wel 35 miljoen euro betaald worden voor hem. En het is de grote vraag welke topclub de trekker overhaalt, zeker met het oog op de coronacrisis en de bijbehorende financiële sores.
<