
Een jaar geleden vertrokken Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt bij Ajax maar het Champions League-lot ligt nu toch in het handen van dit tweetal. Dit weet de Telegraaf te melden.
‘De Amsterdammers plaatsen zich sowieso rechtstreeks voor het miljardenbal, als de winnaar van de Champions League zich ook via de eigen competitie plaatst voor het volgende seizoen in het prestigieuze toernooi. En het zijn juist FC Barcelona (De Jong) en Juventus (De Ligt) die daar bij de herstart van het miljardenbal voor kunnen zorgen. Naast FC Barcelona en Juventus, hebben bijna alle ploegen die momenteel nog in het toernooi zitten, zich via hun eigen competitie al geplaatst voor volgend jaar. Behalve twee teams: Napoli en Olympique Lyon’, legt de krant uit.
Barça speelde de uitwedstrijd in Napels al met 1-1 gelijk, zaterdag 8 augustus wacht de return. Juventus krijgt het nog een stuk lastiger, want zij gingen verrassend met 1-0 onderuit op bezoek bij Lyon. De terugwedstrijd is op vrijdagavond 7 augustus.
<