
FC Barcelona heeft ondanks de financiele problemen geprobeerd om Neymar terug te halen. Hier maakt voorzitter Joan Laporta melding van.
“Zoals de financiële cijfers ons waren uitgelegd, dachten we dat er ruimte was om het te doen”, vertelt Laporta aan RAC1. “Ze vertelden ons dat Neymar terug wilde komen en dat hij niet door kon bij Paris Saint-Germain, omdat hij de club had ingelicht dat hij wilde vertrekken. Maar het is voetbal en de beste aanbieding wint.”
Neymar tekende uiteindelijk een gloednieuw contract bij PSG. Laporta: “Neymar niet contracteren was uiteindelijk het beste, want het had ons niet geholpen. Neymar had weliswaar veel inkomsten gegenereerd, maar het was het beste voor de club.”
<