
Clarence Seedorf zou voor het Italiaanse Sampdoria een serieuze optie zijn om daar de nieuwe trainer te worden. Roberto D’Aversa is momenteel nog werkzaam als coach van Sampdoria, maar hij ligt onder vuur.
De tijdelijke werkgever van de veelbesproken Mohamed Ihattaren staat momenteel achttiende met slechts negen punten. In lijn met de voetbalwetten is het speculeren over een trainerswissel dan ook begonnen.
Voetbal International weet: “Inmiddels is in de plaatselijk media aan de lijst van potentiĆ«le opties een nieuwe naam toegevoegd: Clarence Seedorf. De oud-international, die sinds zijn vertrek in 2019 bij Kameroen geen werk meer vervulde als trainer, is geen onbekende voor Sampdoria. In 1995 werd het zijn eerste buitenlandse club na zijn vertrek bij Ajax. Na ƩƩn seizoen voor de Italiaanse club vertrok Seedorf naar Real Madrid.”
Seedorf heeft sinds 2014 vier werkgevers gehad als coach. De Nederlander werkte bij het Italiaanse AC Milan, het Chinese Shenzhen Xiangxue, het Spaanse Deportivo La CoruƱa en de nationale ploeg van Kameroen.
<