
FC Barcelona lijkt in Frenkie de Jong niet de toekomstige opvolger te zien van Sergio Busquets. Laatstgenoemde is al aardig op leeftijd en zijn afscheid komt steeds dichterbij. Voor De Jong werd in 2019 maar liefst een transfersom van 86 miljoen euro betaalt aan Ajax.
De Jong vormde sindsdien vaak een duo met Busquets, maar volgens critici komt hij nóg beter tot zijn recht op de plek van de Spaanse routinier. Des te opvallender is dat de Catalaanse topclub andere plannen lijkt te hebben.
Trainer Xavi Hernández zou andere plannen hebben met De Jong. De trainer zou Franck Kessié van AC Milan willen inlijven als de toekomstige opvolger van Busquets. Zijn scorend vermogen zou daarbij een grote plus zijn ten opzichte van de huidige middenvelders van de Catalanen.
Kessié heeft een aflopend contract bij AC Milan. Ook Liverpool en Paris Saint-Germain worden genoemd als opties, maar volgens Marca zou hij Barcelona de voorkeur geven. De Ivoriaan staat al geruime tijd op het lijstje van de Catalaanse topclub.
<