ADO Den Haag wil zich op korte termijn gaan versterken met een voormalig speler van Real Madrid. Als het papierwerk in orde willen ze rechtsback Guillem RodrÃguez presenteren.
Dat meldt Omroep West. In afwachting van de transfer trainde RodrÃguez donderdag al mee bij ADO. De Spanjaard staat op dit moment onder contract bij Moghreb Athletic Tétouan, dat uitkomt op het tweede niveau in Marokko. Als ADO zich direct wil versterken met RodrÃguez, dan moet de Spanjaard zijn contract ontbinden bij zijn huidige club. De transferwindow is op dit moment namelijk gesloten.
Voordat RodrÃguez naar Marokko vertrok, kwam hij uit voor het tweede elftal van Real Madrid. Daarvoor speelde de verdediger ook in de jeugd van UA Horta en Girona FC. Het is niet bekend voor hoelang RodrÃguez een contract kan tekenen bij ADO.
<