
Trainer Alfred Schreuder verwacht op korte termijn vuurwerk op transfergebied bij Ajax. Het middenveld heeft niet de prioriteit van de Amsterdammers maar in de andere linies is versterking onderweg.
Schreuder erkende dat het middenveld niet zozeer de aandacht heeft. “Daar kijken we niet als eerste naar, als er niets gebeurt”, zo citeert Voetbal International. “De club is er zeker mee bezig en dat is ook hard nodig. We moeten minimaal drie tot vijf versterkingen krijgen. Het zou mooi zijn om ze hier in Oostenrijk al te verwelkomen. Maar dat is afwachten.”
Er zijn verschillende spelers op weg naar Ajax. Calvin Bassey moet de achterhoede van een impuls voorzien, waar Brian Brobbey en Francisco Conceiçao de voorhoede moeten versterken. Getuige de uitlatingen van Schreuder komen daar dus mogelijk nog twee spelers bij.
Ajax won dinsdagavond met 2-3 van RB Salzburg. Schreuder had Jurriën Timber, Remko Pasveer en Antony nog niet tot zijn beschikking. “Het gaat eigenlijk vrij goed met ze. Ze trainen al deels mee. Voor zaterdag zouden ze een optie kunnen zijn. Maar dat ligt ook aan hoe de komende dagen gaan lopen.”
<
Goh die Schreuder past zich goed aan. Nu al een blaaskaak dat is vlug.