Voetbal4u.com

‘Wij hebben te weinig klootzakken in ons team’

Andries Noppert ging gisteren met 6-1 onderuit op bezoek bij Feyenoord. Het is duidelijk dat zijn ploeg Heerenveen flink tekort kwam tegen de regerend landskampioen.

“Wij hebben te weinig klootzakken in ons team”, vertelde de keeper in gesprek met het Algemeen Dagblad. “Ik denk dat wij heel naïef beginnen aan deze wedstrijd. Als je met zo’n intentie de wedstrijd ingaat, maak je ze het wel heel gemakkelijk. Natuurlijk missen we een aantal jongens, maar dat wil niet zeggen dat je zo mag beginnen.”

Het gaat nog niet heel lekker met SC Heerenveen. “We zitten in een proces en we moeten nog veel stappen maken, maar 6-1 is echt teveel van het goede, hoor. We geven de kansen veel te makkelijk weg. Het is dan zo’n grote speeltuin voor Feyenoord aan het worden. We waren als team vandaag gewoon niet goed genoeg, we hebben nog vele stappen te zetten.”Laat een reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *