
Noa Lang hoopt komende zomer het EK te winnen in Duitsland. Hij denkt dat de selectie van het Nederlands elftal sterker is dan in de Nederlandse media wordt beweerd.
Oranje speelt in de groepsfase van het EK tegen Frankrijk, Oostenrijk en een land dat nog een ticket bemachtigt via de play-offs: Polen, Estland, Finland of Wales. “Als we compleet zijn met Oranje, hebben we een goed team. Veel potentie. Ook al brengt de Nederlandse pers het alsof we matig zijn, wij hebben ons doel voor ogen”, aldus Lang in het Algemeen Dagblad.
Lang ziet een belangrijk voordeel voor het Nederlands elftal ten opzichte van het laatste toernooi. “Anders dan bij het WK in Qatar hebben we straks een voorbereiding van meerdere weken. Op het WK verloren we uiteindelijk toch ook pas na penalty’s van de latere wereldkampioen, op de drempel van de halve finales. Ik wil maar zeggen: zo dun is de lijn.”
<