Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Toen is er iets geknapt en wilde hij weg bij PSV’

Volgens VI-journalist Marco Timmer was het vertrek van Yorbe Vertessen bij PSV niet langer tegen te houden. Hij verruilde op de valreep van de transferdeadline Eindhoven voor het Duitse Union Berlin.

“Het leek erop dat hij bij Union Berlin zou gaan tekenen, maar ondertussen speelde op de achtergrond dat PSV hem terug zou halen”, vertelt Timmer in de #DoneDeal Podcast van Voetbalprimeur. “Dat werd uiteindelijk een enorme transfersoap. Onnodig in mijn ogen, als je aan de voorkant de regie pakt, kun je veel ruis voorkomen.”

“Ik stond ook in contact met de entourage van die jongen en die waren zo stellig”, vervolgt de PSV-watcher. “Het ging niet meer over geld namelijk. Die jongen had in zijn hart en in zijn hoofd afscheid genomen van PSV. Hij heeft veertien jaar lang alles gegeven voor PSV in de hoop basisspeler te worden in het eerste elftal. Hij was erg teleurgesteld toen bleek dat, na de blessures van Lang en Lozano, niet hij maar Malik Tillman de eerste keuze op links was.”

“Toen is er iets geknapt en wilde hij ergens opnieuw beginnen. Het ging dus totaal niet meer over geld, dus mocht PSV gedacht hebben hem terug te roepen en hem eventueel te compenseren… dat had niet gewerkt. Dus ik heb zelf niet getwijfeld, maar ik kreeg wel vanuit PSV de signalen dat ze hem terug wilde roepen. Dan had je uiteindelijk een juridisch gevecht gekregen en ik denk dat PSV dat voor wilde zijn”, aldus Timmer.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *