Quincy Promes krijgt geen salaris meer
Quincy Promes wordt niet langer betaald door zijn werkgever Spartak Moskou. Dat vertelt algemeen directeur Oleg Malyshev aan persbureau TASS. De aanvaller zit momenteel nog steeds in de cel in Dubai.
Promes werd in februari aangehouden in Dubai, nadat hij betrokken was bij een ongeluk en de plaats van het voorval had verlaten. Sindsdien wordt er op hoog niveau geschaakt over de vijftigvoudig Oranje-international. Het Openbaar Ministerie wil dat hij wordt uitgeleverd aan Nederland, aangezien hij hier een celstraf moet uitzitten. Rusland zou echter proberen om hem uit Nederlandse handen te houden.
Spartak Moskou neemt nu een hard besluit in afwachting van de uitkomst. “We zijn niet blij dat hij door omstandigheden niet bij het team is”, zegt Malyshev. “Volgens de contractvoorwaarden ontvangt hij geen salaris als hij niet bij de ploeg is.”
<
