max-image-preview:large

Omschrijving van de foto

Voetbal4U.com Voetbalnieuws | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |

Lees dagelijks het laatste voetbalnieuws, transferupdates, analyses en achtergronden over clubs, spelers en competities uit binnen- en buitenland.

‘Perschef van PSV dook regelmatig het bed in met Ajacied’

Het Instagram-account ‘Juicechannel’ heeft weer een uitgepakt met een opmerkelijke roddel. De vrouw van Kees Luijckx zou namelijk meerdere malen het bed hebben gedeeld met Owen Wijndal.

De vrouw van Luijckx is Sanne Clements, de perschef bij PSV. Eerder meldde Juicechannel al dat zij het wel heel gezellig had met PSV-speler Malik Tilman. De selectie van PSV verblijft momenteel op Ibiza en daar zouden de twee het wel heel gezellig met elkaar hebben gehad. Ze zouden zelfs de hotelkamer ingegaan zijn met zijn tweeën.

Nu meldt het Instagram-account dat het niet de eerste scheve schaats is van Clements. “Meerdere bronnen melden (los van elkaar) aan ons dat Sanne in haar tijd bij AZ regelmatig seks heeft gehad met Owen Wijndal”, aldus het juicekanaal.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *