
Een opmerkelijk bericht vandaag in de Nederlandse media. Ricardo Pepi wordt namelijk gelinkt aan een vertrek naar Ajax. Opvallend, want de Amsterdammers hebben met Wout Weghorst, Chuba Akpom en Brian Brobbey als drie spitsen onder contract.
Hij maakt nu al anderhalf jaar onderdeel uit van de selectie van trainer Peter Bosz, maar komt maar mondjesmaat aan speelminuten. De koek is bijna op, aldus de Amerikaan: “Om eerlijk te zijn is het een lang anderhalf jaar om geduldig te blijven. Ieder weekend wachten om tien tot vijftien minuten te spelen. Het wordt een beetje frustrerend. Maar ik weet ook dat ik geduldig moet blijven in dit proces.”
“Ik weet dat ik op een punt in mijn carrière ben dat ik klaar ben om in de basis te staan of meer speeltijd te krijgen”, vervolgde de spits zijn ‘klaagzang’ onlangs. “Ik denk dat ik mezelf op dit moment al bewijs, bij mijn club en de nationale ploeg. Dat is hoe ik me voel, om dé man en eerste spits bij PSV te zijn. Ik ga door waar ik mee bezig ben.”
<