‘Pep Guardiola beschuldigt Feyenoord van slechte vorm’
Manchester City verloor gisteren in de Champions League met 2-0 van Juventus. De Engelse grootmacht zou nu zomaar kunnen worden uitgeschakeld in het miljardenbal, en dat zou een ongekend scenario zijn. De 3-3 tegen Feyenoord is iets wat Pep Guardiola nog steeds lijkt dwars te zitten.
Het verlies tegen Juventus was het zevende verlies in tien officiĆ«le duels voor Manchester City. De statistieken zijn allesbehalve in het voordeel van Pep Guardiola en zijn mannen, maar toch reageerde de oefenmeester positief na afloop van het verloren duel. āWe speelden heel, heel goedā, zei Guardiola bij TNT Sports.
āWe geven weinig weg, leden weinig balverlies en kwamen in de juiste positiesā, legde hij uit. āIk ben zo trots op deze spelers. Ze hebben alles gegeven en alles geprobeerd, hopelijk kunnen we het tij snel keren. We weten dat het lastig is in de Champions League, uit tegen een Italiaanse ploeg. Ze verdedigen zo compact. Het resultaat was er niet naar, maar we speelden goed.ā
Door de nederlaag tegen de Italianen komt uitschakeling in het miljoenenbal steeds dichterbij, maar Guardiola houdt hoop. Wel wijst hij een schuldige aan voor de situatie waar City in verkeert: āWe hebben nog ƩƩn punt of drie punten nodig. We zitten in deze situatie vanwege de wedstrijd tegen Feyenoord. Feyenoord bezorgde ons problemen toen we met 3-0 voorstonden met een kwartier te gaan. Als we dit hebben omgedraaid zullen we deze periode niet vergeten en onze successen meer waarderen.ā
'Jordi Cruijff trekt stekker uit Ajax-transfer''Ajax meldt zich bij 30-jarige middenvelder'
'Ter Stegen nog niet Ajax: Een meningsverschil' <

