
Het zou zomaar kunnen dat Ricardo Pepi deze zomer zal gaan vertrekken bij PSV. Er is namelijk interesse voor de Amerikaanse aanvalsleider vanuit de Engelse Premier League.
Volgens het medium ‘The Daily Telegraph’ zou hij een zomerse prioriteit zijn van het Londense Fulham. Ze werden in het afgelopen seizoen elfde in de Engelse competitie en dat moet in het aankomende voetbaljaar beter, en daarom wil de club zich links en rechts versterken. En zelfs de nummer 11 van de Premier League is natuurlijk ontzettend kapitaalkrachtig.
Pepi scoorde in het seizoen 2024-2025 aan de lopende band voor PSV, terwijl hij niet eens vast in de basis stond. Hij moest het doen met een plekje achter Luuk de Jong, die echter op zijn laatste benen loopt. Daarom was het plan om de international van de Verenigde Staten eerste spits te maken in het Philips Stadion. Een transfer zou wat dat betreft natuurlijk een streep door de rekening zijn.
Iedereen is natuurlijk te koop, maar mogelijk wordt de soep toch niet zo heet gegeten. Pepi heeft namelijk een contract tot medio 2030 in de lichtstad van Nederland en technisch directeur Earnest Stewart hoeft hem dus ook niet te verkopen.
Ricardo Pepi deze zomer naar de Premier League?
Wel wordt PSV tot een keuze gedwongen. Pepi wil eerste spits zijn in het Philips Stadion en niet nog een jaar fungeren als stand-in van De Jong. Dan verkiest hij liever een transfer. het zou wel wat weghebben van kapitaalvernietiging, maar zeg nooit ‘nooit’.
<