Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Ajax-transfer voor Eredivisie-revelatie (22) afgeraden door trainer’

Robin Roefs heeft zich met zijn goede spel voor NEC in de belangstelling gespeeld voor zowel Ajax, Feyenoord als PSV. Toch acht zijn voormalig trainer Rogier Meijer hem nog niet rijp voor een stap naar Amsterdam.

In een gesprek met het Algemeen Dagblad zegt hij er het volgende over: “Ik denk dat nog een jaar in de basis bij NEC beter voor hem is. Dan speelt hij alles en wordt hij nóg beter. Hij moet vlieguren maken.”

Meijer vraagt zich dan ook af waarom Ajax Roefs nu zou willen hallen. “Gaat pakweg Ajax hem meteen als eerste keeper inzetten? Met de belangen in de Champions League?” De oefenmeester stelt dat het voor Roefs ook een totaal ander verhaal gaat worden. “De druk bij een topclub is vele malen groter dan bij NEC.”

Grotere druk bij Ajax dan bij NEC

Meijer denkt dat Roefs niet eens gehaald gaat worden als eerste doelman. “Wat doet de trainer bij tegenslag? Bij een foutje? Bij een topclub zal Roefs ontegenzeggelijk op een hoger niveau trainen. Maar wedstrijden vormen de echte graadmeter. Het podium van de waarheid. Maar ik denk dat hij toch als een ideale tweede keeper wordt gezien. En dan? Eerlijk? Ik zou het dan niet doen.”

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *