Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Arne Slot dendert maar door en meldt zich voor vierde topper’

Arne Slot, de manager van Liverpool is deze zomer flink actief op de transfermarkt. Zo werden eerder al Jeremie Frimpong, Florian Wirtz en Milos Kerkez binnen gehaald en wil hij nu ook uitpakken met de komst van Marc Guehi.

Met dit nieuws pakt het Engelse medium ‘Sky Sports’ vandaag uit. De gesprekken met zijn club Crystal Palace zouden inmiddels in een vergevorderd stdium zijn beland. Hij heeft daar nog een contract tot de zomer van 2027. Toch zetten ‘The Reds’ op dit moment alles op alles om de deal rond te krijgen. De interesse in Guéhi hangt samen met het vertrek van het defensieve talent Jarrel Quansah. Hij zal voor veertig miljoen euro de overstap naar het Bayer Leverkusen van Erik ten Hag maken.

Marc Guehi volgende versterking voor Arne Slot

Guéhi is al jaren een gewaardeerde kracht bij Crystal Palace en in het afgelopen jaar werd hij zelfs basisspeler bij het Engelse nationale elftal. In totaal speelde hij al 23 interlands. In Liverpool zou Guéhi samen met Virgil van Dijk kunnen spelen. Of dit ook daadwerkelijk gaat gebeuren is maar de vraag, omdat ze allebei het liefst links in het centrum van de defensie staan. Bij Guéhi is dit wel regelmatig in een driemansverdediging.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *