Als het aan journalist Willem Vissers ligt dan zou Alex Pastoor de nieuwe hoofdtrainer moeten worden van Ajax. Hij ziet in hem de perfecte kandidaat om John Heitinga op te volgen bij de Amsterdammers. Dit laat hij vandaag weten in ‘De Volkskrant’.
Na de kansloze nederlaag tegen Galatasaray van vorige week woensdag waren de dagen van Heitinga geteld. De trainer lag al weken onder vuur in de Johan Cruijff ArenA. Voorlopig neemt assistent-trainer Fred Grim de honneurs waar, terwijl Ajax op zoek is naar een nieuwe hoofdcoach.
“Ten Hag en De Boer lijken terugkeer bij Ajax af te wijzen”
Namen als Erik ten Hag en Frank de Boer werden genoemd als mogelijke opvolgers, maar een terugkeer van een van de twee lijkt niet aannemelijk. “Persoonlijk zou ik zeggen: Alex Pastoor. Die is geboren in Amsterdam, maar heeft godzijdank geen typisch Ajax-DNA, wat dat ook moge wezen”, schrijft Vissers in zijn column.
“Hij kan een stootje verdragen, hij wil graag en brak bijvoorbeeld bij Almere City met alle gewoonten. Hij bepaalde aan de hand van de aanwezige spelers hoe hij ging voetballen en specialiseerde zich in het verdedigen en benutten van standaardsituaties. Geen overbodige luxe in Amsterdam”, aldus de journalist.
<