Antonio Cordero lijkt op korte termijn alweer terug te keren bij Newcastle United. Die club verhuurd hem momenteel aan het Belgische Westerlo maar daar komt de 19-jarige aanvaller amper aan spelen toe. Opvallend, want een paar maanden geleden werd hij nog begeerd door o.a FC Barcelona en Real Madrid.
Hij was vorig seizoen een van de uitblinkers bij Málaga in de Segunda División en maakte indruk als één van de uitblinkers bij Spanje Onder 19 tijdens het EK. Zijn sterke prestaties leverden hem zelfs interesse op van Ajax, Real Madrid en FC Barcelona, maar uiteindelijk koos hij voor Newcastle United. Die club leende hem vervolgens uit aan Westerlo, in de hoop dat hij daar veel minuten zou maken en verder kon rijpen.
“Antonio Cordero pijlsnel weer terug naar Newcastle United”
Dat plan draaide echter anders uit. De jonge flankspeler kwam dit seizoen amper aan bod: slechts 98 minuten, verdeeld over zeven invalbeurten. Om die reden zou Newcastle overwegen om de huurdeal in januari vroegtijdig stop te zetten.
Eerder werd al duidelijk dat Newcastle United ‘not amused’ is over de situatie. De club had gerekend op structurele speeltijd op het hoogste niveau, zeker na Cordero’s sterke prestaties bij Spanje Onder 19, met wie hij de EK-finale speelde. In de afgelopen twee transferperiodes werd Cordero, onder meer door The Athletic, gelinkt aan een mogelijke transfer naar Ajax.
<