OrangePictures/shutterstock
Arne Slot staat momenteel zwaar onder druk als manager van Liverpool. Hij moet in de komende twee competitiewedstrijden resultaat weten te halen anders is het einde oefening voor hem. De potjes zullen volgens het medium Indykaila News echt gewonnen moeten worden.
Na de Champions League-blamage tegen PSV (1-4) is de clubleiding van Liverpool in spoedoverleg gegaan. De directie is teruggekomen op een eerder statement, waarin viel te lezen dat Slot tot aan het nieuwe jaar de kans kreeg om de boel op de rit te krijgen. Na drie nieuwe nederlagen – tegen Manchester City (3-0), Nottingham Forest (0-3) en PSV (1-4) – heeft er een spoedoverleg plaatsgevonden. De uitkomst: Slot móét de volgende twee wedstrijden in de Premier League winnen om zijn baan te redden.
“Zes punten vereist om manager te blijven van Liverpool”
Het zou de allerlaatste waarschuwing zijn voor de Nederlandse coach, die vorig seizoen nog kampioen werd. Aanstaande zondag gaat Liverpool op bezoek bij West Ham United, drie dagen later komt Sunderland naar Anfield. Zes punten zijn dus vereist voor Slot en co. West Ham United begon enorm slecht aan het seizoen, maar is de laatste drie duels ongeslagen. Sunderland staat op een keurige zevende plaats en won eerder bijvoorbeeld al bij Chelsea (1-2).
Bij het overleg waren onder anderen Michael Edwards, directeur profvoetbal en CEO van de voetbaltak van Liverpool-eigenaar Fenway Sports Group, en sportief directeur Richard Hughes aanwezig. De leiding van FSG zou bereid zijn om ingrijpende maatregelen te nemen, waaronder dus een mogelijk ontslag.
<Exclusive 💣
The emergency @LFC meeting has ended.
Arne Slot has been given final warning to turnaround the form.
6 points is expected from the next two @premierleague games.
Final warning ‼️ pic.twitter.com/kY7u8FJOPx
— indykaila News (@indykaila) November 27, 2025