‘Feyenoord-aankoop (23) speelt niet beter als een amateur’
Afgelopen zomer haalde Feyenoord Gaoussou Diarra naar De Kuip. Maar een groot succes is het niet te noemen. In de optiek van de achterban van de club is de jonge vleugelaanvaller niet goed genoeg voor de Rotterdammers.
Zelfs een aantal medespelers lijkt al klaar met de zomeraanwinst. “Valente geeft geen bal aan Diarra”, schrijft een Feyenoord-aanhanger zondagmiddag op het sociale medium X. Volgens een medestander is dat absoluut geen toeval te noemen. “Diarra kan er niks van.” Een ander voegt toe dat de aanvaller van het niveau ‘Zwaluwen Voorruit’ is, dus niet eens in de buurt komt van het vereist niveau.
De Feyenoord-leiding is hier schuldig aan. “Het niet vervangen van Paixão is echt een gigantische fout geweest. Sauer is er prima als tweede optie, maar nog niet voor de basis. En over Diarra ga ik het niet eens hebben. Veel te weinig kwaliteit vanaf de vleugels”, klinkt het. “Diarra loopt over het veld als een heuse amateurvoetballer. Traag handelen, niet bewust van de omgeving en struikelt maar wat.”
“Erg matig”
Leo Sauer maakte op die positie ook al weinig indruk, maar klinkt het: “Dan zie je toch dat je Sauer mist hè. Die Diarra die bakt er al helemaal niks van.” Een ander voegt toe: “Ook Diarra net zo matig als Sauer.” Tevens lezen we: “Dat voor zo’n Diarra miljoenen hebben betaald is toch failliet van de scouting.”
Trainer Robin van Persie moet hem niet eens meer opstellen, klinkt de conclusie dan ook. “Diarra zou zelfs in de 5e klasse B niet mee kunnen. Wat is die gast slecht zeg.”
<