Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Ajax verrast enorm en richt zich op komst van Henrik Rydström (49)’

Ajax heeft de 49-jarige Henrik Rydström in het vizier om de nieuwe hoofdtrainer van de club te worden. Met dit nieuws pakt het Zweedse medium ‘Expressen’ vandaag uit. Hij zit sinds eind september zonder werkgever na zijn ontslag bij Malmo FF.

Dit terwijl hij eerder in korte tijd het predicaat ‘kampioenscoach’ kreeg toegeschreven. Half november meldde Nyström nog de nodige buitenlandse interesse te genieten. “Je zou kunnen zeggen dat er veel gebeurt. Misschien ben ik daarom kalm. Er zijn veel opties. Nu gaat het er meer om de juiste te kiezen. Natuurlijk hoort daar ook bij dat het werkt voor het gezin.”

“Succestrainer”

Rydström, die sinds 2023 actief was bij Malmö FF wist bij de club twee keer de Zweedse landstitel en één keer de beker te veroveren. Ook kwalificeerde hij zich twee keer voor de Europa League. Expressen verwacht echter wel dat Rydström het opneemt tegen andere buitenlandse trainers bij Ajax.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *