Recordinternational: ‘Kenneth Taylor en Lazio Roma zijn een goede match’
Kenneth Taylor zal Ajax gaan verruilen voor een nieuw avontuur bij Lazio Roma. En volgens recordinternational Wesley Sneijder is dit een prima match. In zijn optiek past de 23-jarige middenvelder namelijk prima in de Italiaanse Serie A.
“Ik denk dat het een goede en ideale stap is voor hem”, begint de oud-middenvelder. “Misschien was Napoli (dat eerder interesse toonde, red.) wel iets te hoog gegrepen, waardoor hij wellicht op de bank terecht was gekomen. Ik verwacht dat hij speelminuten gaat krijgen bij Lazio en misschien wel een belangrijke man gaat worden.”
“Ik wens hem heel veel succes en heb er een goed gevoel bij. Het is niet de top van Italië, maar net erachter. Daarin moet hij de volgende stappen gaan maken”, aldus Sneijder. De analist vindt het knap dat Taylor voor een transfer naar Lazio kiest. “De meesten wachten of er een topclub gaat komen. Is dat realistisch? Misschien is hij dat zelf wél geweest en heeft hij gedacht: ik ga voor deze keuze om vervolgens weer een stap hogerop te maken.”
“Hij past in de Serie A”
“Ik denk dat de Serie A bij hem past. Ze staan defensief altijd goed en dan heb je lopers nodig op het middenveld die ook in de zestien komen. Dat kan hij, dat is zijn kwaliteit. Ik denk dat we veel van hem kunnen verwachten”, aldus Sneijder. Taylor levert Ajax tussen de vijftien en zeventien miljoen euro op en gaat een contract tekenen tot de zomer van 2030. Lazio hoopt de middenvelder dit weekend al te kunnen gebruiken.
<