kivnl/shutterstock
Feyenoord probeert zich momenteel te versterken met Steven Benda. Hij is een 27-jarige doelman die onder contract staat bij het Engelse Fulham. De Rotterdammers zouden dicht bij een huurdeal zijn.
Hij zou dit seizoen eigenlijk op huurbasis voor Millwall spelen, maar Fulham haalde hem voortijdig terug. De Duitser begon het seizoen als basisspeler bij de Championship-club, liep toen een liesblessure op en raakte zijn plek onder de lat daarna kwijt. Nu kan Feyenoord dus uitkomst bieden.
Het is bekend dat de Rotterdammers een nieuwe tweede doelman zoeken, nu Justin Bijlow naar Genoa is vertrokken. Aanvankelijk moest dat Dieng worden. De reserve-goalie van Middlesbrough was zelfs al op weg naar Rotterdam, maar doordat Feyenoord het niet met Middlesbrough eens werd over de voorwaarden van de huurdeal met optie tot koop, ketste de deal uiteindelijk af. In navolging van FR12 weet VI nu dat Feyenoord Benda wil gaan huren. Over een eventuele optie tot koop rept het weekblad niet.
“Feyenoord meldt zich voor 27-jarige doelman Steven Banda”
Benda vertegenwoordigt volgens Transfermarkt een waarde van zo’n één miljoen euro. Hij kwam eerder uit voor onder meer Swansea City en Peterborough.
<