Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Ajacied met de grond gelijk gemaakt: ‘Zo kun je toch niet voetballen man’

Ajax wist gisteren in eigen huis met 4-1 af te rekenen met Fortuna Sittard. Analist Kees Kwakman heeft met verbazing gekeken naar het optreden van de 17-jarige Jorthy Mokio. Niet door zijn spel maar vanwege het feit dat hij zijn handen verstopte in zijn shirt.

“Zo kun je toch niet voetballen?”, lacht de ESPN-analist bij De Eretribune. “In het voetbal moet je ook je handen gebruiken. Of hij heeft heel koude handen, dat kan. Of zijn shirt is te lang, dat kan ook.”

Wel voegt Kwakman eraan toe dat het ‘geen doodzonde is’ van Mokio. “Laten we dat even vooropstellen. Deze jongen hoeft niet voor de rechter te komen, maar het valt wel op. Zo stond je vroeger als vijfjarig ventje op het veld als je het koud had.”

“Wordt eens bewust van je uitstraling”

Bram van Polen ergert zich aan Mokio’s gedrag. “Als ik een verdediger of verdedigende middenvelder zo had zien rondlopen, zou ik hem continu opzoeken en het leven zuur maken. Dat meen ik echt. Wat straal je uit als verdediger? Als jonkies deden op de training deden, dan zei ik wel: Wees je eens bewust van de indruk die je maakt op iedereen. Maar misschien is dat mijn eigen tekortkoming.”

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *