Maher Carrizo (19) krijgt advies van oud-Ajacied: ‘Dat moet hij zo snel mogelijk leren’
Ajax pakte deze winter uit met de komst van Maher Carrizo. De 19-jarige vleugelaanvaller kwam voor veel miljoenen over van het Argentijnse Velez Sarsfield. In de optiek van Mauro Rosales zou hij zo snel mogelijk de Nederlandse of Engelse taal moeten leren.
Rosales stond zelf tussen 2004 en 2007 onder contract bij de Amsterdammers. “Tekenen bij Ajax was weer zo’n droom die uitkwam”, vertelt Rosales aan Ajax Showtime. “De Johan Cruijff ArenA was het eerste grote Europese stadion dat ik als kind had bezocht.”
Vervolgens geeft Rosales advies aan Carrizo, die zijn debuut nog moet gaan maken voor Ajax. “Ik zou Maher adviseren om de taal, Engels of Nederlands, zo snel mogelijk te leren”, stelt de oud-voetballer. “Dit helpt hem niet alleen met voetbal in het algemeen, maar het zal hem ook in het dagelijkse leven ten goede komen. Ik zou hem ook aanraden om echt te genieten van de club, de fans en de faciliteiten, zodat hij zich nog verder kan ontwikkelen om een nog betere speler te worden.”
“Ajax is de perfecte club voor toptalent Maher Carrizo”
“Hij is op de perfecte leeftijd om het beste bij de club te leren”, gaat Rosales verder. “Je speelt internationale wedstrijden en je leert bij wat betreft discipline en technische vaardigheden, zodat hij uiteindelijk een volgend niveau kan bereiken.”
<
Eén gedachte over “Maher Carrizo (19) krijgt advies van oud-Ajacied: ‘Dat moet hij zo snel mogelijk leren’”