Voetbal4U

"Wij zijn Voetbal"

Harde kritiek op ervaren Feyenoorder: ‘Ik wordt er helemaal gek van’

Wim Kieft heeft het helemaal gehad met Timon Wellenreuther. De doelman van Feyenoord ging gisteren flink in de fout en stond aan de basis van de 2-0 nederlaag van de Rotterdammers gisteren tegen FC Twente.

“Die keeper, joh”, begint Kieft bij Studio Voetbal, als Wellenreuther ter sprake komt. “Ik word gek van die keeper. Serieus. Sommige keepers komen na elk schot op doel op die verdedigers afgestormd. Je dekt niet kort genoeg, en noem maar op. Je moet dat wel kunnen doen om de boel scherp te houden, maar als je dan vervolgens zélf zo’n blunder maakt, dan gaat je geloofwaardigheid eraf. Daar heeft hij een handje van.”

“Niet te begrijpen”

Kieft geeft Wellenreuther, die in de winterstop de aanvoerdersband kreeg van trainer Robin van Persie, een advies mee. “Ook zijn interviews… Misschien wordt het tijd dat jij dan die stabiele factor bent.” Theo Janssen vindt de blunder van Wellenreuther in Enschede onbegrijpelijk. “Hij zag ‘m niet aankomen, denk ik. Want anders neem je deze bal (schot van Kristian Hlynsson, red.) toch gewoon met de binnenkant van je voet aan? Echt ongelooflijk.”

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *