‘Igor Paixão heeft clubs uit de Premier League voor het uitkiezen’
Verschillende clubs uit de Engelse Premier League zouden azen op de handtekening van Igor Paixao. Met dit nieuws pakt het medium ‘La Provence’ vandaag uit. Er zou zelfs al contact zijn gelegd tussen de betrokken partijen.
Het is niet bekend welke clubs uit Engeland interesse hebben in de 25-jarige Braziliaan. De aanvaller kwam afgelopen zomer voor dertig miljoen euro over van Feyenoord. Olympique Marseille hoopt de Braziliaanse aanvaller binnenboord te houden. Afgelopen winter wist de club Quinten Timber ook al over te nemen van Feyenoord.
De oud-speler van Feyenoord wist dit seizoen zes keer te scoren en vijf assists te geven in de Franse competitie. In de Champions League wist hij dit seizoen vier keer te scoren, waaronder twee tegen Ajax.
“Igor Paixao deze zomer naar de Engelse Premier League?”
De Franse club staat met 52 punten op de vierde plek in de Ligue 1. De achterstand op koploper Paris Saint-Germain bedraagt elf punten, maar de club uit Parijs heeft ook nog twee wedstrijden minder gespeeld.
<