‘Arne Slot (47) weet waar hij volgend seizoen onder contract staat’

Arne Slot lijkt ook volgend seizoen aan het roer te staan bij Liverpool. Alle seinen hiervoor staan namelijk op groen. In de media wordt vaak melding van gemaakt van een naderend ontslag, maar de 47-jarige oefenmeester uit Bergentheim denkt daar totaal anders over.
Hij werd in zijn debuutseizoen bij Liverpool kampioen, deze jaargang heeft hij het beduidend lastiger. Geregeld hingen er donkere wolken boven hem, de clubleiding heeft altijd het vertrouwen in hem uitgesproken. “Er zijn gesprekken gaande tussen de club en mogelijk nieuwe spelers. Ik ben daarbij betrokken”, geeft Slot op de persconferentie in aanloop naar het uitduel met Aston Villa aan.
Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!
“Ik heb alle reden om te denken dat ik ook volgend seizoen manager van Liverpool ben”, benadrukt hij. “Ten eerste omdat ik een contract bij deze club heb. Ten tweede, door alle gesprekken die we voeren.”
“Arne Slot ook na de zomer manager van Liverpool”
Dat zijn prestaties breed worden uitgemeten, verrast Slot niet.” Ik denk dat de wereld zo is veranderd dat wanneer een manager niet zijn beste seizoen draait, er altijd discussie ontstaat. Dat is de nieuwe realiteit in het voetbal. Het is niet aan mij om de mensen te beoordelen die mij beoordelen. Ze hebben alle recht op die mening en iedereen mag die delen. Vroeger deed iedereen dat in de kroeg, tegenwoordig kan het overal.”
<