Slecht WK voor Oranje: ‘Selectie is gewoon ondermaats’

Het Nederlands elftal zal niet gaan uitblinken op het WK dat volgende week op het programma staat. Althans, dit is de mening van sportjournalist Valentijn Driessen. In zijn optiek is de selectie van Oranje simpelweg ondermaats. Hij doelt hiermee vooral op de bankzitters.
“Bij het Nederlands elftal zie je gewoon dat wisselen het team niet goed doet”, stelt Driessen in de kick-off podcast van De Telegraaf. “De tweede keus van Oranje is gewoon ondermaats om iets te bereiken op dit WK.”
Volgens de journalist was dit ook al te zien in de met 0-1 verloren uitzwaaiwedstrijd tegen Algerije. “In de eerste helft tegen Oranje hadden ze 4-1 voor kunnen staan en dan heeft Algerije niets te zeggen, maar ze stonden gewoon niet op scherp”, aldus Driessen.
“Selectie van Oranje is niet goed genoeg”
Hij zag echter hetzelfde bij Spanje en Frankrijk, die hun uitzwaaiwedstrijden tegen Irak en Ivoorkust niet wisten te winnen. “Dat geldt ook wel voor Spanje. Als je die lijst ziet, raak je ook niet heel onder de indruk. Frankrijk speelde bijna met een C-team. Op het moment dat ze compleet zijn, is er niets op af te dingen”, besluit Driessen.
<