’40-jarige WK-held kan samen met Lionel Messi gaan spelen’
Vozinho heeft momenteel de clubs voor het uitkiezen. En één van de clubs waar de WK-held van Kaapverdië zijn loopbaan zou kunnen vervolgen is het Amerikaanse Inter Miami van Lionel Messi. Met dit nieuws pakt het Spaanse ‘Marca‘ vandaag uit.
Hij ontpopte zich op het WK toch een van de grote sterren van het toernooi. De doelman keepte geweldige wedstrijden voor Kaapverdië tegen onder andere Argentinië en Spanje en kreeg er miljoenen Instagram-volgers bij. De veertigjarige Vozinha heeft na zijn transfervrije vertrek bij het Portugese Chaves geen club, maar inmiddels heeft hij de ploegen wél voor het uitkiezen. Zo zijn er twee clubs uit de Serie B in Brazilië die Vozinha een aanbod hebben gedaan.
“Droomtransfer voor WK-held Vozinho”
Een droomtransfer naar Inter Miami lijkt ook binnen de mogelijkheden te liggen. De ploeg waar onder andere Luis Suarez, Lionel Messi en Rodrigo De Paul spelen is geïnteresseerd in de transfervrije Vozinha. De clubleiding ziet het aantrekken van de doelman als een buitenkans. Onderhandelingen zullen spoedig starten en Inter Miami is voornemens om de deal zo snel mogelijk af te ronden.
Drijvende kracht achter de interesse van Inter Miami in Vozinha zou David Beckham zijn. De oud-voetballer en voorzitter van de MLS-club zag de keeper op het WK en raakte erg gecharmeerd van de Kaapverdiaan. Beckham zou de onderhandelingen dan ook snel willen laten starten.
<