max-image-preview:large

Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Hoffenheim gaat voor Feyenoord-aanvaller: ‘Meerdere aanbiedingen gedaan’

Feyenoord Rotterdam voetbalclubFeyenoord zou momenteel in onderhandeling zijn met het Duitse Hoffenheim over een vertrek van de Slowaakse aanvaller Leo Sauer. Met dit nieuws komt het Rotterdamse fanmedium ‘FR12’ vandaag naar buiten. Die club zou zelfs al meerdere aanbiedingen hebben gedaan.

Een overstap van Sauer naar de Bundesliga-club wordt realistisch geacht. Hoeveel Hoffenheim wil betalen voor de linksbuiten, is niet duidelijk. Sauer heeft nog een contract tot medio 2028, waardoor Feyenoord een sterke onderhandelingspositie heeft.

Zelf staat Sauer open voor de stap naar Hoffenheim. Feyenoord pikte hem in 2022 op bij MSK Zilina in zijn geboorteland. Na een uitstekende verhuurperiode bij NAC Breda in het seizoen 2024/’25 beleefde de vleugelaanvaller zijn definitieve doorbraak bij de Rotterdammers. Hij speelde het afgelopen seizoen 29 officiële duels, waarin hij vier keer scoorde en twee assists gaf.

“Leo Sauer op weg naar de Bundesliga”

Sauer, die ook al elf interlands voor Slowakije speelde, kan de volgende Eredivisie-speler worden die naar Hoffenheim trekt. Hoewel de Bundesliga-club nog geen akkoord bereikte met Feyenoord, lijkt hij in de voetsporen te gaan treden van Mats Rots. Die Kraichgauer versterkten zich ook al met onder meer het Belgische toptalent Nathan De Cat.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *