max-image-preview:large

Omschrijving van de foto

Voetbal4U.com Voetbalnieuws | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |

Lees dagelijks het laatste voetbalnieuws, transferupdates, analyses en achtergronden over clubs, spelers en competities uit binnen- en buitenland.

PSG zet hoog in: ‘170 miljoen euro voor speler die contract niet wil verlengen’

Paris Saint-Germain verwacht deze zomer een transfersom van 170 miljoen euro voor Bradley Barcola. Met dit nieuws pakt de Engelse krant ‘The Times’ vandaag uit. Onder meer Arsenal en Liverpool hebben interesse in de talentvolle vleugelaanvaller.

De Italiaanse transferbaas Fabrizio Romano bracht zondag nog het nieuws naar buiten dat Barcola zijn tot 2028 lopende contract in Parijs niet wil verlengen en openstaat voor een nieuw avontuur. Met name uit de Premier League is er interesse in de 23-jarige aanvaller. Toen Arne Slot nog manager van Liverpool was, werd de club al in verband gebracht met de komst van Barcola en die interesse zou niet minder zijn geworden nu Andoni Iraola de scepter zwaait op Anfield. Ook Arsenal heeft zich ondertussen gemengd in de strijd.

Desondanks wil PSG graag verlengen met Barcola. In de Franse hoofdstad is de concurrentie echter moordend met de aanwezigheid van onder meer Ousmane Dembélé, Désiré Doué en Khvicha Kvaratskhelia, waardoor hij niet altijd op een basisplaats kan rekenen. Met de interesse vanuit Engeland in het achterhoofd is het aannemelijk dat Barcola eieren voor zijn geld kiest, meldt ook The Times. Mocht het zover komen, verlangt PSG volgens de kwaliteitskrant rond de 145 miljoen pond, omgerekend bijna 170 miljoen euro.

“PSG wil de hoofdprijs voor Bradley Barcola”

De vraagprijs is zo hoog, omdat PSG Barcola, die zich dit WK nog liet zien met de Franse nationale ploeg, liever niet kwijt wil en omdat Engelse ploegen de laatste tijd vaker soortgelijke bedragen op tafel leggen voor jonge aanvallers. Die laatste ontwikkelingen op de transfermarkt zijn de leiding van de Franse club niet onopgemerkt gebleven. Daardoor stellen ze hoog in de boog te kunnen gaan zitten. Voor Barcola neerstreek in Parijs, kwam hij uit voor Olympique Lyon. Daar maakte hij zijn debuut onder Peter Bosz.

'Jordi Cruijff trekt stekker uit Ajax-transfer'
'Ajax meldt zich bij 30-jarige middenvelder'
'Ter Stegen nog niet Ajax: Een meningsverschil'

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *