
Justin Kluivert moet de komende interlandperiode van het Nederlands elftal aan zich voorbij laten gaan. De aanvaller van Bournemouth ligt er namelijk enkele weken uit door een blessure. Hij liep deze met op in het met 1-2 gewonnen duel tegen Real Sociedad.
Bournemouth-trainer Marco Rose bevestigt voorafgaand aan het duel met Liverpool dat Kluivert er enkele weken uitligt. “Justin heeft in San Sebastián een blessure opgelopen. We zullen hem een paar weken moeten missen. Het is niets ernstigs, maar het heeft tijd nodig”, aldus Rose. De buitenspeler annex aanvallende middenvelder maakte in het Europa League-duel nog de eerste Europese goal ooit voor de Engelse club.
De blessure van Kluivert is een flinke domper voor Xavi, die de aanvaller had opgeroepen voor zijn eerste interlandperiode als bondscoach. Kluivert stond op de lijst van 26 internationals die zich maandag 21 september in Zeist zouden melden. De bondscoach moet zijn plannen daardoor noodgedwongen aanpassen.
“Drukke periode op komst voor Oranje”
Oranje wacht een drukke periode. De eerste wedstrijd staat donderdag 24 september op het programma, wanneer Duitsland de tegenstander is in de Johan Cruijff ArenA. Vervolgens neemt Nederland het op tegen Servië, Griekenland en opnieuw Servië.
<