
Manchester United zou deze winter een poging willen wagen om Brian Brobbey over te nemen van Sunderland. Met dit nieuws pakt het Engelse medium ‘Teamtalk’ vandaag uit. Afgelopen zomer zouden onder andere ook Tottenham Hotspur, Aston Villa en Chelsea interesse hebben gehad.
Bij Sunderland ligt de voormalig Ajacied vast tot medio 2029. Brobbey werd in 2025 voor twintig miljoen euro overgenomen van Ajax. Sunderland zou er echter geen oren naar hebben om de 24-jarige Nederlander midden in het seizoen te verkopen.
“Brobbey maakt flink naam voor zichzelf”
In zijn eerste seizoen in Engeland liet hij een goede indruk achter. In 31 wedstrijden kwam hij tot zeven doelpunten. Dit seizoen staat de teller op drie wedstrijden en drie doelpunten, die hij allemaal wist te maken in de verloren wedstrijd tegen Manchester City (5-3). Afgelopen donderdag viel hij geblesseerd uit in de Nations League-wedstrijd tegen Duitsland (1-1).
<