Het Telstar van doelman Ronald Koeman Junior speelde gisteren in eigen huis met 2-2 gelijk tegen ADO Den Haag. Na de wedstrijd sprak hij zich openhartig uit tegenover de camera’s van ESPN. Hij gaat momenteel door een moeilijke periode hen na het overlijden van zijn moeder Bartina.
“Het gaat naar omstandigheden wel oké. Vandaag is een lastige dag. Ik heb het er moeilijk mee. Ik belde haar vaak op zo’n dag en voelde dan de steun. Het is gewoon moeilijk. Vorige wedstrijd ging het nog wel, maar ik mis vandaag het vuur”, legt Koeman uit.
Op sportief vlak liep de middag voor Telstar uit op een flinke teleurstelling in de VriendenLoterij Eredivisie. De club kwam al vroeg op een voorsprong en zag dat ADO Den Haag al na een kwartier met tien man kwam te staan door een rode kaart, maar gaf de controle daarna compleet weg. Uiteindelijk moest de ploeg uit Velsen-Zuid door twee tegengoals genoegen nemen met een gelijkspel.
Die uitslag zorgde voor gemengde gevoelens bij doelman Ronald Koeman junior. “Het voelt als een nederlaag dat we vandaag 2-2 spelen. We komen snel op voorsprong, maar daarna krijgen we twee stomme goals tegen. Ik baal er erg van, maar er zijn belangrijkere dingen in de wereld”, stelt Koeman nuchter vast.
“Eerbetoon tegen AZ”
Eerder kon Ronald Koeman junior tijdens de uitwedstrijd tegen AZ al rekenen op een prachtig eerbetoon voor zijn overleden moeder, waarbij de wedstrijd even stil werd gelegd voor een luid applaus van het publiek. Ondanks al die hartverwarmende steun vanuit de voetbalwereld blijft het gemis op wedstrijddagen echter ontzettend groot voor Koeman.
<