Telstar huurt negen spelers van AZ
- Updated: 25 juni 2010, 07:09
AZ laat komend seizoen negen spelers ervaring opdoen bij Telstar. Mike Boelee, Kevin Brands, Edwin Gyasi, Ilias Haddad, Milan Hoek, Toine van Huizen, Marek Kaljumäe, Zlatan Kristanovic en Wouter de Vogel maken op huurbasis de overstap naar Velsen-Zuid.
Telstar laat aan Goal.com weten dat het gaat om Mike Boelee, Kevin Brands, Edwin Gyasi, Ilias Haddad, Milan Hoek, Toine van Huizen, Marek Kaljumäe, Zlatan Kristanovic en Wouter de Vogel. Bij de Noord-Hollandse Jupiler League-club krijgen ze de gelegenheid om zich verder te ontwikkelen.
De huurlingen zullen het komende seizoen echter wel kunnen blijven uitkomen voor Jong AZ. Deze ploeg zal deelnemen aan de Beloftencompetitie en zal een combinatie zijn van spelers uit het eerste elftal van AZ en spelers uit het eerste elftal van Telstar. Jong AZ zal onder leiding staan van Michel Vonk.
Brands en Haddad zijn nog oude bekenden van Telstar, vorig seizoen waren beide spelers ook al bij deze club actief. Het uitlenen van deze spelers is tot stand gekomen dankzij het samenwerkingsverband tussen de Noord-Hollandse clubs.
<