Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Castaignos: ‘Verhuren is geen optie volgend seizoen’

Luc Castaignos is vanaf het nieuwe seizoen te bewonderen in het shirt van Internazionale. De Italiaanse club neemt de getalenteerde spits over van Feyenoord.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

De clubtopscorer van Feyenoord, Castaignos sloot het seizoen af met vijftien treffers, heeft vertrouwen in zijn toekomst in Italië. “De mensen die aan mij twijfelen, kunnen wel eens ongelijk krijgen”, zegt Castaignos in het Algemeen Dagblad.

De spits sluit bovendien uit dat hij direct verhuurd wordt door Internazionale. “Verhuren is inderdaad geen optie. Ik verkas met mijn familie naar Italië en wil daar slagen. Die optie om te worden verhuurd aan Feyenoord dook op in de media nadat ik had getekend, maar is totaal niet serieus”, verduidelijkt Castaignos.

“Ik heb bepaalde doelen gesteld om zo snel mogelijk te slagen in Milaan. Ik ben ook realistisch, zal heel hard moeten werken en de concurrentie is moordend. Maar nu ik vertrek, ga ik er vol voor. De huisvesting is geregeld en ik zal zorgen dat ik snel de taal onder de knie heb.”

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *