Johan Elmander vertrekt naar Galatasaray
Johan Elmander vertrekt bij Bolton Wanderers. De 30-jarige aanvaller heeft een aflopend contract bij zijn club, en heeft in Galatasaray een nieuwe werkgever gevonden. De Zweed tekent voor drie seizoenen in Turkije.
Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!
Elmander heeft de hoge verwachtingen die zijn werkgevers altijd van hem hadden nooit echt kunnen inlossen. De international tekende in zijn drie seizoenen bij Bolton – waar hij minimaal 27 competitieduels speelde per jaargang – voor slechts achttien goals.
Elmander speelde drie seizoenen voor Feyenoord en werd twee keer verhuurd aan Djurgårdens IF. Na een tussenstap bij NAC Breda (zeven goals in 31 wedstrijden) vertrok hij naar Brøndby IF. In de zomer van 2006 vertrok hij voor twee seizoenen naar Toulouse.
<