‘Hiddink was eerste keus van Chelsea’
Andre Villas-Boas werd afgelopen week gepresenteerd als nieuwe hoofdtrainer van Chelsea. De Londenaren waren in de weken daarvoor echter druk bezig om Guus Hiddink los te weken, maar de Nederlander gaf niet toe.
Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!
Hiddink is nog altijd bondscoach van Turkije. “Het kostte geen moeite om Chelsea af te wijzen, hij is een professional. Hij wist dat hij bij het tekenen van zijn contract vorig jaar bezig zou zijn tot en met het EK van 2012”, vertelt zaakwaarnemer Cees van Nieuwenhuizen aan The Guardian.
Hiddink werkte in het voorjaar van 2009 als interim-trainer van Chelsea. “Hiddink heeft nog nooit een contract verbroken. En door zijn goede relatie met eigenaar Roman Abramovitsj respecteerde Chelsea zijn besluit”, aldus Van Nieuwenhuizen.
<