Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Marc Janko wijst bod van Anzhi Makhachkala af

Waar Balázs Dzsudzsák eerder deze zomer koos voor een avontuur bij Anzhi Makhachkala, heeft Marc Janko een miljoenenbod van de Russische club geweigerd. De spits blijft liever bij FC Twente.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

Janko had in drie seizoenen acht miljoen euro bij kunnen schrijven op zijn rekening, maar hij zag de overstap naar Anzhi niet zitten. Manager Georg Stangassinger van SPOCS sports consultants ging bij de Russische ploeg op bezoek toen die in het Oostenrijkse Bad Waltersdorf bivakkeerde. “Maar Marc wil niet in Rusland wonen en hij is nog niet klaar bij FC Twente”, aldus Stangassinger tegenover De Telegraaf.

De aanvaller is bezig met de voorbereiding op zijn tweede seizoen in dienst van de club uit Enschede. FC Twente leek tot voor kort open te staan voor een transfer van Janko, de komst van trainer Co Adriaanse heeft daar echter verandering in gebracht. In zijn tijd bij Red Bull Salzburg presteerde Janko goed onder Adriaanse, van beide kanten rekent men nu opnieuw op een goede samenwerking.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *