Tottenham meldt zich voor Bryan Ruiz
Tottenham Hotspur-manager Harry Redknapp is komende zondag bij de wedstrijd NAC – FC Twente om Bryan Ruiz eens goed van dicht bij te kunnen bekijken. De aanvaller uit Costa Rica is één van de kandidaten om het elftal van onder meer Rafael van der Vaart te versterken.
Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!
Redknapp is al langer op de hoogte van de kwaliteiten van Ruiz, maar zou de multifunctionele aanvaller zelf graag aan het werk willen zien. Een fraai optreden in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal heeft de belangstelling van Tottenham nieuw leven in geblazen.FC Twente heeft een prijskaartje van 15 miljoen euro om de nek van Ruiz gehangen. Ruiz kostte de Tukkers in 2009 meer dan 4,5 miljoen euro. Dat FC Twente meer dan tien of twaalf miljoen euro voor hem wil ontvangen, heeft ook te maken met het feit dat de club een aanzienlijk deel van de te ontvangen transfersom moet afstaan aan zijn oude club Gent.
Scouts van Tottenham hebben al vaker op de tribune gezeten voor Ruiz. Dat de manager zelf nu de overstap naar het Europese vaste land waagt, lijkt aan te geven dat de interesse zeer serieus is. Er bestaat echter wel een kans dat de Engelse trainer voor niets naar Breda komt. Ruiz, die in het verleden aanbiedingen uit Rusland afsloeg, ontbrak op de laatste training vanwege een lichte rugblessure. Uit voorzorg volgens de staf van FC Twente.
